05.10 13:40
140 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom - Raków Czę
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
05.10 19:10
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań - Motor Lublin
05.10 21:20
110 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.
05.10 23:10
140 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Lech
06.10 01:30
50 Minuten
Ja, kapitan 1 (odc. 7)
32-letni Jakub Czerwiński jest liderem defensywny Piasta Gliwice.
06.10 02:20
30 Minuten
Wstęp do meczu
Autorzy programu zapowiadają najbliższy mecz rozgrywany przez kluby należące do elity piłki nożnej w Polsce. Przedstawiają składy i statystyki, przeprowadzają krótkie rozmowy z piłkarzami i trenerami.
06.10 02:50
130 Minuten
06.10 05:00
45 Minuten
Sędziowie 2 (odc. 3)
Wojciech Myć to polski sędzia piłkarski, który od 2017 r. prowadzi spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Przez lata był arbitrem w niższych klasach rozgrywkowych.
06.10 05:45
35 Minuten
06.10 06:20
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - KGHM Zagłę
06.10 08:30
90 Minuten
Wysoki pressing
Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki i Daria Kabała-Malarz oraz zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia tygodnie w świecie piłki nożnej. Rozmowy toczą się w lekkiej atmosferze.
06.10 16:00
25 Minuten
06.10 16:25
140 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Piast Gli
06.10 18:45
25 Minuten
06.10 19:10
125 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Le
06.10 21:15
105 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
06.10 23:00
135 Minuten
07.10 01:15
95 Minuten
Liga+ Extra
07.10 02:50
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Cracovia
07.10 05:00
30 Minuten
07.10 05:30
135 Minuten
07.10 07:45
105 Minuten
Liga+ Extra
07.10 09:30
45 Minuten
Turbokozak
Bartosz Ignacik i Grzegorz Jędrzejewski zapraszają do programu ludzi związanych z szeroko pojętym światem sportu, aby ci mogli sprawdzić, jak poradzą sobie na boisku.
07.10 10:15
30 Minuten
07.10 10:45
135 Minuten
07.10 13:00
30 Minuten
07.10 13:30
135 Minuten
07.10 15:45
105 Minuten
Liga+ Extra
07.10 17:30
25 Minuten
07.10 17:55
125 Minuten
07.10 20:00
60 Minuten
Ekstraklasa po godzinach
Prowadzący i zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Analizują mecze, a także w lekkim tonie przedstawiają rozmaite ciekawostki.
07.10 21:00
60 Minuten
Ekstrapaka: 11. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
07.10 22:00
30 Minuten
Witaj w akademii: Pogoń Szczecin
Autorzy pokazują, jak młodzi zawodnicy trenują w jednym z klubów PKO BP Ekstraklasy.
07.10 22:30
30 Minuten
07.10 23:00
135 Minuten
09.10 08:00
30 Minuten
09.10 08:30
135 Minuten
09.10 10:45
30 Minuten
09.10 11:15
135 Minuten
09.10 13:30
105 Minuten
Liga+
09.10 15:15
135 Minuten
10.10 01:00
90 Minuten
10.10 02:30
25 Minuten
10.10 02:55
125 Minuten
10.10 05:00
30 Minuten
10.10 05:30
150 Minuten
10.10 08:00
30 Minuten
10.10 08:30
135 Minuten
10.10 10:45
30 Minuten
10.10 11:15
135 Minuten
10.10 16:00
30 Minuten
Superpiątek
W programie zapowiedź drugiego piątkowego meczu najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce, a po jego zakończeniu podsumowanie zmagań.