30.06 13:55
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
30.06 21:10
50 Minuten
Sędziowie 2 (odc. 2)
Pochodzący ze Szczecina Karol i Marek Arysowie to bez wątpienia jeden z bardziej charakterystycznych duetów sędziowskich w polskiej piłce.
30.06 22:00
100 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
30.06 23:40
140 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Lech Pozna
01.07 02:00
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Korona Ki
01.07 15:15
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Legi
01.07 17:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Raków Częs
01.07 20:00
75 Minuten
Ekstraklasa po godzinach
Prowadzący i zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Analizują mecze, a także w lekkim tonie przedstawiają rozmaite ciekawostki.
01.07 21:15
120 Minuten
Liga+ Extra
01.07 23:15
45 Minuten
Turbokozak
Bartosz Ignacik i Grzegorz Jędrzejewski zapraszają do programu ludzi związanych z szeroko pojętym światem sportu, aby ci mogli sprawdzić, jak poradzą sobie na boisku.
02.07 00:00
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce - Lech Pozna
02.07 02:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź - Radomiak Rad
02.07 10:15
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Warta Poz
02.07 12:45
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom - Górnik Za
02.07 15:15
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Ra
02.07 17:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Legia Warszawa
02.07 20:00
75 Minuten
02.07 21:15
120 Minuten
Liga+ Extra
02.07 23:15
45 Minuten
Turbokozak
03.07 00:00
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań - Piast Gliwic
03.07 02:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Korona Kie
03.07 05:00
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Warta Pozn
03.07 07:30
75 Minuten
Ekstrapaka: 19. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
03.07 08:45
90 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.