19.09 23:00
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Rayo Vallecano - CA Osasuna
La Liga to rozgrywki, w których od sierpnia do maja piłkarze rywalizują w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Biorą w nich udział m.in.
20.09 01:15
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
20.09 03:25
95 Minuten
Wysoki pressing
Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki i Daria Kabała-Malarz oraz zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia tygodnie w świecie piłki nożnej. Rozmowy toczą się w lekkiej atmosferze.
20.09 05:00
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Raków Czę
20.09 07:30
30 Minuten
Kroniki LaLiga
W programie najważniejsze informacje z hiszpańskiej ekstraklasy piłki nożnej.
20.09 08:00
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Girona FC - FC Barcelona
20.09 10:15
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: RCD Mallorca - Real Sociedad
20.09 12:30
30 Minuten
20.09 13:00
60 Minuten
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
W programie najciekawsze fragmenty meczów kolejki hiszpańskiej ekstraklasy w piłce nożnej mężczyzn.
20.09 14:00
50 Minuten
Sędziowie 2 (odc. 1)
Szymon Marciniak to najlepszy sędzia piłkarski w Polsce i jeden z najlepszych arbitrów międzynarodowych. Postać ceniona i szanowana zarówno wśród piłkarzy, jak i działaczy oraz kibiców na całym świecie.
20.09 14:50
130 Minuten
20.09 17:00
45 Minuten
LaLiga Preview Show
Magazyn poświęcony hiszpańskiej ekstraklasie w piłce nożnej mężczyzn, klubom i ich największym gwiazdorom.
20.09 17:45
150 Minuten
Żużel: PGE Ekstraliga: Półfinał - rewanż: Betard Sparta Wro
W najwyższej klasie rozgrywkowej żużla w Polsce występuje osiem drużyn klubowych. Stawką jest tytuł mistrzowski. Najsłabsza ekipa spada do klasy niższej.
20.09 20:15
105 Minuten
Magazyn PGE Ekstraliga
Autorzy podsumowują wydarzenia w PGE Ekstralidze. Przedstawiają skróty meczów, rozmawiają z zawodnikami, trenerami i działaczami klubowymi. Eksperci omawiają wybrane sytuacje z torów żużlowych.
20.09 22:00
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Deportivo Alaves - Sevilla F
21.09 00:15
35 Minuten
21.09 00:50
70 Minuten
Boks: Bare Knuckle Fighting Championship: Gala 66 w Hollywo
Bare Knuckle Fighting Championship to pierwsza od 1889 roku organizacja, która przeprowadza legalne, usankcjono
21.09 02:00
210 Minuten
Boks: Gala boksu zawodowego: Gala w Glendale - walka w wadz
21.09 05:30
120 Minuten
21.09 07:30
30 Minuten
21.09 08:00
120 Minuten
Koszykówka: NBA Classic Game: Minnesota Timberwolves - Utah
Widzowie obejrzą mecz amerykańsko-kanadyjskiej ligi koszykówki mężczyzn sprzed lat.
21.09 10:00
145 Minuten
21.09 12:25
130 Minuten
Piłka nożna: Premier League: West Ham United - Chelsea FC
Premier League to najwyższa klasa rozgrywkowa piłkarzy w Anglii. Dwadzieścia klubów rywalizuje o mistrzostwo kraju.
21.09 14:35
35 Minuten
Sędziowie 2 (odc. 5)
Łukasz Szpala zaczął prowadzić mecze w polskiej czwartej lidze. W obliczu braku perspektyw na awans w hierarchii sędziowskiej postanowił zaryzykować i szukać szczęścia w USA. Jego talent został szybko zauważony.
21.09 15:10
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: CA Osasuna - UD Las Palmas
21.09 17:25
150 Minuten
Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace - Manchester Un
21.09 19:55
125 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Real Madryt - RCD Espanyol
21.09 22:00
120 Minuten
22.09 00:00
40 Minuten
Sędziowie 2 (odc. 2)
Pochodzący ze Szczecina Karol i Marek Arysowie to bez wątpienia jeden z bardziej charakterystycznych duetów sędziowskich w polskiej piłce.
22.09 00:40
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia War
22.09 02:50
130 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Valencia CF - Girona FC
22.09 05:00
30 Minuten
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa w Gdyni
Polska Liga Żeglarska to cykl prestiżowych regat żeglarskich, w którym uczestniczą najlepsi zawodnicy z Polski. Magazyn podsumowujący ostatnią kolejkę ligową.
22.09 05:30
75 Minuten
Ja, kapitan 1 (odc. 3)
Bohaterem odcinka jest kapitan Legii Warszawa i jeden z najlepszych piłkarzy Ekstraklasy. Nie da się go jednoznacznie opisać.
22.09 06:45
105 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.
22.09 08:30
90 Minuten
22.09 10:00
120 Minuten
Koszykówka: NBA Classic Game: Portland Trail Blazers - Okla
22.09 12:00
55 Minuten
Ja, kapitan 1 (odc. 5)
Bohaterem odcinka jest chorwacki obrońca, wychowanek akademii NK Osijek ze słynnego rocznika 1994. W Polsce reprezentował barwy Wisły Kraków, Jagiellonii Białystok i Rakowa Częstochowa.
22.09 12:55
135 Minuten
22.09 15:10
125 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Athletic Club - RC Celta
22.09 17:15
30 Minuten
22.09 17:45
150 Minuten
Żużel: PGE Ekstraliga: Finał - 1. mecz
22.09 20:15
105 Minuten
22.09 22:00
60 Minuten
Sport+
"Sport+" to niedzielny magazyn piłkarski, który zawiera podsumowanie wydarzenia weekendu na boiskach angielskiej Premier League oraz polskiej Ekstraklasy.
22.09 23:00
35 Minuten
Turbokozak
Bartosz Ignacik i Grzegorz Jędrzejewski zapraszają do programu ludzi związanych z szeroko pojętym światem sportu, aby ci mogli sprawdzić, jak poradzą sobie na boisku.
22.09 23:35
95 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
23.09 01:10
95 Minuten
23.09 02:45
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa - KGHM Z
23.09 05:00
110 Minuten
Liga+ Extra
23.09 06:50
70 Minuten
Sport+
23.09 10:15
135 Minuten
23.09 12:30
70 Minuten
Sport+
23.09 13:40
100 Minuten
Liga+ Extra
23.09 15:20
100 Minuten
23.09 22:00
60 Minuten
Ekstraklasa po godzinach
Prowadzący i zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Analizują mecze, a także w lekkim tonie przedstawiają rozmaite ciekawostki.
23.09 23:00
60 Minuten
Ekstrapaka: 9. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
24.09 00:00
300 Minuten
Przerwa w nadawaniu
24.09 05:00
60 Minuten
24.09 06:00
60 Minuten
24.09 07:00
60 Minuten
24.09 08:00
135 Minuten
24.09 10:15
135 Minuten
24.09 12:30
30 Minuten
24.09 13:00
95 Minuten
24.09 14:35
135 Minuten
24.09 16:50
65 Minuten
24.09 17:55
125 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Valencia CF - CA Osasuna
24.09 20:00
130 Minuten
24.09 22:10
25 Minuten
24.09 22:35
135 Minuten
25.09 00:50
55 Minuten
Ja, kapitan 1 (odc. 7)
32-letni Jakub Czerwiński jest liderem defensywny Piasta Gliwice.
25.09 01:45
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Moto
25.09 08:00
135 Minuten
25.09 10:15
135 Minuten
25.09 12:30
60 Minuten
25.09 13:30
75 Minuten
25.09 14:45
135 Minuten
25.09 17:00
30 Minuten
LaLiga World
Magazyn ligi hiszpańskiej, w którym prezentowane są wywiady z zawodnikami, ciekawostki historyczne oraz sylwetki piłkarzy i trenerów. W najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce nożnej mężczyzn w Hiszpanii występuje dwadzieścia klubów.