29.06 10:50
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Śląsk Wro
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
29.06 23:05
40 Minuten
Sędziowie 2 (odc. 2)
Pochodzący ze Szczecina Karol i Marek Arysowie to bez wątpienia jeden z bardziej charakterystycznych duetów sędziowskich w polskiej piłce.
29.06 23:45
35 Minuten
Witaj w akademii: Cracovia
Autorzy pokazują, jak młodzi zawodnicy trenują w jednym z klubów PKO BP Ekstraklasy.
30.06 00:20
100 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
30.06 02:00
180 Minuten
Boks: Gala boksu zawodowego: Gala w Miami Beach - walka w w
30.06 05:00
100 Minuten
Liga+ Extra
30.06 06:40
20 Minuten
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa w Sopocie
Rywalizacja o tytuł klubowego mistrza Polski w żeglarstwie.
30.06 07:00
60 Minuten
Ekstrapaka: 30. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
30.06 08:00
120 Minuten
Boks: Gala boksu zawodowego: Gala w Miami Beach - skrót wal
30.06 10:00
45 Minuten
LaLiga EA Sports: Best Goalkeeper: 2023-2024
Autorzy programu przedstawiają najlepszego bramkarza hiszpańskiej ekstraklasy w piłce nożnej.
30.06 10:45
125 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 28.10.2023: FC Barcelona - R
La Liga to rozgrywki, w których od sierpnia do maja piłkarze rywalizują w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Biorą w nich udział m.in.
30.06 12:50
130 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 32. kolejka: Real Madryt - F
Widzowie obejrzą 188. Klasyk w rozgrywkach ligowych w Hiszpanii. Gospodarze, którzy prowadzą w tabeli, wydają się faworytami pojedynku.
30.06 15:00
120 Minuten
30.06 17:00
110 Minuten
Boks: Boxxer: Gala w Cardiff - skrót walki w wadze półśredn
30.06 18:50
35 Minuten
LaLiga EA Sports: Top Scorer: 2023-2024
Autorzy programu przedstawiają sylwetkę króla strzelców w danym sezonie hiszpańskiej ekstraklasy w piłce nożnej.
30.06 19:25
45 Minuten
Widzew. Razem tworzymy silę 1 (odc. 3)
Ekipa towarzyszyła zawodnikom Widzewa Łódź w trakcie sezonu piłkarskiego 2022/2023, pierwszego od 2014 roku, gdy Czerwono-Biało
30.06 20:10
50 Minuten
Widzew. Razem tworzymy silę 1 (odc. 4)
30.06 21:00
120 Minuten
Boks: Bare Knuckle Fighting Championship: Gala Prospect Ser
Bare Knuckle Fighting Championship to pierwsza od 1889 roku organizacja, która przeprowadza legalne, usankcjonowane prawem i wewnętrznymi regulacjami walki na go
30.06 23:00
45 Minuten
Sędziowie 2 (odc. 4)
Pochodzący ze Śląska sędzia Piotr Lasyk rozpoczął karierę na zielonej murawie z piłką przy nodze. W przeszłości reprezentował barwy Polonii z rodzinnego Bytomia, z czasem jednak uznał, że woli skupić się na sędziowaniu.
30.06 23:45
25 Minuten
Polska Liga Żeglarska: Mistrzostwa kobiet w Sopocie
01.07 00:10
100 Minuten
Liga+ Extra
01.07 01:50
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź - Raków Często
01.07 04:00
60 Minuten
Ligue 1 Review
W programie podsumowanie wydarzeń we francuskiej ekstraklasie. Autorzy przedstawiają najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne. Rozmawiają z piłkarzami, trenerami i działaczami dwudziestu najlepszych klubów we Francji.
01.07 05:00
100 Minuten
Liga+ Extra
01.07 06:40
20 Minuten
01.07 07:00
60 Minuten
Ekstrapaka: 31. kolejka
01.07 08:00
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 19.02.2024: Athletic Club -
01.07 10:15
135 Minuten
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 30.03.2024: FC Metz - AS Mo
W rozgrywkach Ligue 1 uczestniczy dziewiętnaście drużyn z Francji i jedna z Księstwa Monako. Zmagania toczą się od sierpnia do maja systemem kołowym.
01.07 12:30
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Radomiak
01.07 14:45
65 Minuten
Ligue 1 Review: 04.12.2023
W programie podsumowanie wydarzeń we francuskiej ekstraklasie. Autorzy przedstawiają najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
01.07 15:50
50 Minuten
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports: 04.12.2023
W programie najciekawsze fragmenty meczów kolejki hiszpańskiej ekstraklasy w piłce nożnej mężczyzn.
01.07 16:40
20 Minuten
01.07 17:00
60 Minuten
Ojciec i syn 1 (odc. 1)
Marek Jóźwiak jest pamiętany przez kibiców z nieustępliwej gry w obronie. Jak poradzi sobie z pytaniami syna Łukasza?
01.07 18:00
60 Minuten
Ojciec i syn 1 (odc. 2)
Rodzinna dynastia polskich arbitrów: uczestnik finału mundialu i były prezes PZPN Michał w rozmowie z synem Tomaszem.
01.07 19:00
120 Minuten
01.07 21:00
120 Minuten
Boks: BKFC Fight Night: Gala Prospects w Denver - skrót
Podczas gal zawodnicy toczą walki na gołe pięści. Pierwsza impreza tego typu pod szyldem BKFC odbyła się w 2018 roku.
01.07 23:00
30 Minuten
01.07 23:30
30 Minuten
02.07 00:00
50 Minuten
02.07 00:50
60 Minuten
LaLiga EA Sports: Top Goals: 2023-2024
W programie najpiękniejsze bramki roku w lidze hiszpańskiej.
02.07 01:50
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Lech Poznań
02.07 04:00
60 Minuten
LaLiga EA Sports: Champion: 2023-2024
Autorzy przedstawiają zespół mistrza Hiszpanii. W programie nie zabraknie skrótów meczów i statystyk, a także rozmów z zawodnikami i trenerami.
02.07 05:00
120 Minuten
Liga+ Extra
02.07 07:00
60 Minuten
Ekstrapaka: 32. kolejka
02.07 08:00
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 02.03.2024: Getafe CF - UD L
02.07 10:15
135 Minuten
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 31.03.2024: Olympique Marsy
02.07 12:30
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Pogoń
02.07 14:40
60 Minuten
Ligue 1 Review: 11.12.2023
02.07 15:40
50 Minuten
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports: 11.12.2023
02.07 23:00
35 Minuten
Witaj w akademii: Pogoń Szczecin
02.07 23:35
135 Minuten
03.07 01:50
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań - Legia Warsza
03.07 04:00
60 Minuten
03.07 05:00
120 Minuten
Liga+ Extra
03.07 07:00
60 Minuten
Ekstrapaka: 33. kolejka
03.07 08:00
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 10.03.2024: Real Betis - Vil
03.07 10:15
135 Minuten
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais - Stade
03.07 12:30
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice - Jagielloni
03.07 14:40
65 Minuten
Ligue 1 Review: 18.12.2023
03.07 15:45
55 Minuten
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports: 18.12.2023
03.07 16:40
20 Minuten
03.07 17:00
60 Minuten
Raków. Pierwszy wszystko! 1 (odc. 1)
Częstochowski klub to Mistrz Polski, który w ubiegłych dwóch sezonach wywalczył także Puchar Polski. Raków Częstochowa jest zespołem, który w Ekstraklasie skutecznie przełamał hegemonię Legii oraz Lecha.
03.07 18:00
60 Minuten
Raków. Pierwszy wszystko! 1 (odc. 2)
Częstochowski klub zdobył mistrzostwo Polski w 2023 roku. W latach 2021 i 2022 wywalczył Fortuna Puchar Polski. Raków przełamał hegemonię Legii Warszawa i Lecha Poznań w PKO BP Ekstraklasie.