Liga+ Extra: Dogrywka
25.04 02:00
90 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.
25.04 03:30
25 Minuten
Wstęp do meczu
Autorzy programu zapowiadają najbliższy mecz rozgrywany przez kluby należące do elity piłki nożnej w Polsce. Przedstawiają składy i statystyki, przeprowadzają krótkie rozmowy z piłkarzami i trenerami.
25.04 03:55
125 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań - PGE FKS Sta
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
25.04 14:45
30 Minuten
25.04 15:15
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Śląsk Wro
25.04 17:30
110 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
25.04 19:20
70 Minuten
Prowadzący i zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Analizują mecze, a także w lekkim tonie przedstawiają rozmaite ciekawostki.
25.04 20:30
120 Minuten
Odprawa przedmeczowa: Zapowiedź 30. kolejki PKO BP Ekstrakl
W programie omówienie meczów najbliższej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej mężczyzn w Polsce.
25.04 22:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Górnik
26.04 01:00
95 Minuten
Liga+ Extra
26.04 02:35
55 Minuten
Liga+ Extra. Dogrywka
26.04 03:30
30 Minuten
Witaj w akademii: Cracovia
Autorzy pokazują, jak młodzi zawodnicy trenują w jednym z klubów PKO BP Ekstraklasy.
26.04 04:00
120 Minuten
26.04 06:00
95 Minuten
Wysoki pressing
Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki i Daria Kabała-Malarz oraz zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia tygodnie w świecie piłki nożnej. Rozmowy toczą się w lekkiej atmosferze.
26.04 07:35
85 Minuten
Liga+
26.04 09:00
120 Minuten
26.04 11:00
100 Minuten
Liga+ Extra
26.04 12:40
60 Minuten
26.04 13:40
65 Minuten
26.04 14:45
60 Minuten
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
26.04 15:45
115 Minuten
26.04 17:40
15 Minuten
26.04 17:55
125 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice - Warta Pozn
26.04 20:00
25 Minuten
Superpiątek
W programie zapowiedź drugiego piątkowego meczu najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce, a po jego zakończeniu podsumowanie zmagań.