19.04 23:30
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce - Radomiak R
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
20.04 01:45
105 Minuten
Wysoki pressing
Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki i Daria Kabała-Malarz oraz zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia tygodnie w świecie piłki nożnej. Rozmowy toczą się w lekkiej atmosferze.
20.04 03:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Górnik
20.04 06:00
120 Minuten
Odprawa przedmeczowa: Zapowiedź 29. kolejki PKO BP Ekstrakl
W programie omówienie meczów najbliższej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej mężczyzn w Polsce.
21.04 02:15
75 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.
21.04 03:30
20 Minuten
Wstęp do meczu
Autorzy programu zapowiadają najbliższy mecz rozgrywany przez kluby należące do elity piłki nożnej w Polsce. Przedstawiają składy i statystyki, przeprowadzają krótkie rozmowy z piłkarzami i trenerami.
21.04 03:50
130 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Piast Gli
21.04 08:10
80 Minuten
Liga+
21.04 09:30
90 Minuten
21.04 11:00
30 Minuten
Witaj w akademii: Lech Poznań
Autorzy pokazują, jak młodzi zawodnicy trenują w jednym z klubów PKO BP Ekstraklasy.
21.04 11:30
40 Minuten
Witaj w akademii: Pogoń Szczecin
21.04 12:10
15 Minuten
21.04 12:25
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - Puszcza Niepoło
21.04 14:40
15 Minuten
21.04 14:55
125 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Lech Poznań
22.04 15:45
105 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
22.04 21:00
60 Minuten
Ekstraklasa po godzinach
Prowadzący i zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Analizują mecze, a także w lekkim tonie przedstawiają rozmaite ciekawostki.
22.04 22:00
60 Minuten
Ekstrapaka: 29. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
22.04 23:00
30 Minuten
22.04 23:30
90 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań - PGE FKS Sta
23.04 01:00
60 Minuten
Przerwa w nadawaniu
23.04 02:00
90 Minuten
Liga+ Extra
23.04 03:30
20 Minuten
23.04 03:50
130 Minuten
23.04 12:30
30 Minuten
Superpiątek
W programie zapowiedź drugiego piątkowego meczu najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce, a po jego zakończeniu podsumowanie zmagań.