07.09 18:30
170 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - GKS
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
08.09 16:00
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 7. kolejka; Górnik Zabrze
08.09 18:30
170 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Motor Lub
08.09 21:20
160 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 7. kolejka: Pogoń Szczecin
09.09 00:00
150 Minuten
09.09 02:30
150 Minuten
09.09 05:00
150 Minuten
09.09 07:30
30 Minuten
Wstęp do meczu
Autorzy programu zapowiadają najbliższy mecz rozgrywany przez kluby należące do elity piłki nożnej w Polsce. Przedstawiają składy i statystyki, przeprowadzają krótkie rozmowy z piłkarzami i trenerami.
09.09 08:00
165 Minuten
09.09 10:45
105 Minuten
Wysoki pressing
Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki i Daria Kabała-Malarz oraz zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia tygodnie w świecie piłki nożnej. Rozmowy toczą się w lekkiej atmosferze.
09.09 12:30
30 Minuten
09.09 13:00
150 Minuten
09.09 15:30
150 Minuten
09.09 18:00
120 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
10.09 05:00
150 Minuten
10.09 07:30
75 Minuten
Ekstrapaka: 7. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
10.09 08:45
90 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.
10.09 10:15
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Wi
10.09 12:45
150 Minuten
11.09 23:10
50 Minuten
Witaj w akademii: Pogoń Szczecin
Autorzy pokazują, jak młodzi zawodnicy trenują w jednym z klubów PKO BP Ekstraklasy.