28.03 20:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań - Warta Poznań
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
29.03 08:30
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Puszcza Ni
29.03 11:00
105 Minuten
Wysoki pressing
Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki i Daria Kabała-Malarz oraz zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia tygodnie w świecie piłki nożnej. Rozmowy toczą się w lekkiej atmosferze.
29.03 12:45
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce - Pogoń Szcz
29.03 15:15
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Raków Częstocho
29.03 17:30
105 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
29.03 19:15
75 Minuten
Ekstrapaka: 25. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
29.03 20:30
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - PGE
29.03 22:45
140 Minuten
30.03 01:05
100 Minuten
Liga+ Extra
30.03 02:45
60 Minuten
Liga+ Extra. Dogrywka
30.03 03:45
135 Minuten
30.03 06:00
90 Minuten
30.03 07:30
60 Minuten
30.03 08:30
30 Minuten
Superpiątek
W programie zapowiedź drugiego piątkowego meczu najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce, a po jego zakończeniu podsumowanie zmagań.
30.03 09:00
130 Minuten
30.03 11:10
50 Minuten
Superpiątek
30.03 12:00
160 Minuten
30.03 14:40
15 Minuten
Wstęp do meczu
30.03 14:55
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Ruch C
30.03 17:10
15 Minuten
30.03 17:25
125 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - ŁK
30.03 19:30
25 Minuten
Autorzy programu zapowiadają najbliższy mecz rozgrywany przez kluby należące do elity piłki nożnej w Polsce. Przedstawiają składy i statystyki, przeprowadzają krótkie rozmowy z piłkarzami i trenerami.
30.03 19:55
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice - Śląsk Wroc
30.03 22:10
15 Minuten
30.03 22:25
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Cracovia
31.03 00:40
95 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.
31.03 02:15
30 Minuten
31.03 02:45
135 Minuten
31.03 05:00
30 Minuten
Witaj w akademii: Korona Kielce
Autorzy pokazują, jak młodzi zawodnicy trenują w jednym z klubów PKO BP Ekstraklasy.
31.03 05:30
120 Minuten
31.03 07:30
90 Minuten
Liga+
31.03 09:00
120 Minuten
31.03 16:45
95 Minuten
31.03 18:20
100 Minuten
Liga+
31.03 20:00
20 Minuten
31.03 20:20
130 Minuten
31.03 22:30
60 Minuten
Turbokozak Extra
Bartosz Ignacik i Grzegorz Jędrzejewski zapraszają do programu ludzi związanych z szeroko pojętym światem sportu, aby ci mogli sprawdzić, jak poradzą sobie na boisku.
31.03 23:30
20 Minuten
31.03 23:50
145 Minuten
01.04 02:15
60 Minuten
01.04 03:15
105 Minuten
01.04 05:00
30 Minuten
Witaj w akademii: Pogoń Szczecin
01.04 05:30
120 Minuten
01.04 07:30
150 Minuten
02.04 04:00
210 Minuten
02.04 07:30
120 Minuten
Liga+ Extra
02.04 09:30
60 Minuten
02.04 10:30
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Legia Wars
02.04 12:45
105 Minuten
Liga+ Extra
03.04 19:30
145 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań - KGHM Zagłęb
03.04 21:55
95 Minuten
Liga+ Extra
03.04 23:30
60 Minuten
Ekstraklasa po godzinach
Prowadzący i zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Analizują mecze, a także w lekkim tonie przedstawiają rozmaite ciekawostki.