Piłka nożna: FC Barcelona - Sevilla FC
23.10 01:00
60 Minuten
Z archiwum LaLiga 1 (odc. 3)
Rywalizacja w LaLiga Santander to przede wszystkim walka futbolowych gigantów - Realu Madryt z FC Barceloną, w których występowali najwięksi piłkarze świata. Liga hiszpańska to nie tylko El Clásico.
23.10 02:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: Juventus FC - SS Lazio
Uskrzydlone wygraniem czterech meczów z rzędu Lazio udaje się do Turynu, aby sprawić niespodziankę. Biancocelesti od siedmiu lat nie pokonali Juventusu na wyjeździe.
23.10 04:00
60 Minuten
Z archiwum LaLiga 1 (odc. 4)
23.10 05:00
45 Minuten
Undiano Mallenco
Bohaterem filmu dokumentalnego jest Alberto Undiano Mallenco, arbiter piłkarski, który sędziował mecze hiszpańskiej ekstraklasy i mecze międzynarodowe.
23.10 05:45
40 Minuten
Luis Suárez
Ajax, Liverpool, Barcelona to kluby, w których gwiazda Luisa Suáreza świeciła wielkim blaskiem.
23.10 06:25
35 Minuten
Andoni Zubizarreta
Bohaterem programu jest hiszpański bramkarz Andoni Zubizarreta, znany z występów w reprezentacji kraju i FC Barcelonie.
23.10 07:00
120 Minuten
23.10 09:00
120 Minuten
Piłka nożna: Ligue 1 McDonald's: Montpellier Hérault SC - O
23.10 11:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: Empoli FC - SSC Napoli
Juventus FC, AC Milan, Inter Mediolan, SSC Napoli i 16 innych drużyn walczą o mistrzostwo Włoch. Rywalizacja toczy się w 38 kolejkach od sierpnia do maja.
23.10 13:00
120 Minuten
Piłka nożna: Ligue 1 McDonald's: Paris Saint-Germain - RC S
23.10 15:00
25 Minuten
LaLiga ZAP International
Magazyn poświęcony ciekawostkom związanym z hiszpańską ekstraklasą w piłce nożnej mężczyzn.
23.10 15:25
35 Minuten
LaLiga World
Magazyn ligi hiszpańskiej, w którym prezentowane są wywiady z zawodnikami, ciekawostki historyczne oraz sylwetki piłkarzy i trenerów. W najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce nożnej mężczyzn w Hiszpanii występuje dwadzieścia klubów.
23.10 16:00
30 Minuten
Full Impact Serie A
Program poświęcony Serie A TIM, jednej z najlepszych piłkarskich lig na świecie.
23.10 16:30
30 Minuten
Ligue 1 Show
Autorzy przedstawiają skróty meczów kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej ligi francuskiej oraz bramki.
23.10 17:00
120 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: FC Barcelona - Sevilla FC
Wiele wskazuje na to, że Wojciech Szczęsny może zadebiutować w barwach FCB.
23.10 19:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: AS Roma - Inter Mediolan
23.10 21:00
35 Minuten
Kroniki LaLiga
W programie najważniejsze informacje z hiszpańskiej ekstraklasy piłki nożnej.
23.10 21:35
35 Minuten
23.10 22:10
30 Minuten
23.10 22:40
20 Minuten
23.10 23:00
120 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Girona FC - Real Sociedad
La Liga to rozgrywki, w których od sierpnia do maja piłkarze rywalizują w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Biorą w nich udział m.in.
25.10 01:00
60 Minuten
Z archiwum LaLiga 1 (odc. 7)
25.10 02:00
120 Minuten
25.10 22:00
30 Minuten
GP Confidential
W magazynie można posłuchać m.in. wypowiedzi kierowców i ludzi związanych z Formułą 1, a także zobaczyć, jak wygląda organizacja weekendu Grand Prix i jak przebiegają przygotowania czołowych zespołów.
25.10 22:30
30 Minuten
LaLiga Power
Program poświęcony zawodowej ekstraklasie piłki nożnej mężczyzn w Hiszpanii, utworzonej w 1929 roku. Autorzy omawiają między innymi mecze ostatniej kolejki i zapowiadają najbliższej oraz grę poszczególnych zawodników.
25.10 23:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: Udinese Calcio - Cagliari Cal
26.10 11:00
120 Minuten
26.10 13:00
20 Minuten
26.10 13:20
35 Minuten
26.10 13:55
130 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: SSC Napoli - US Lecce
26.10 16:05
15 Minuten
Tajemnice szatni: Dante
26.10 16:20
40 Minuten
26.10 17:00
175 Minuten
Studio LaLiga EA Sports: Przed meczem
W programie omówienie meczu hiszpańskiej ekstraklasy w piłce nożnej mężczyzn.
26.10 19:55
125 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Real Madryt - FC Barcelona
Kibice obejrzą Klasyk, który odbędzie się na Santiago Bernabéu. W składzie gości powinien wystąpić Robert Lewandowski.