25.04 03:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio - Juventus FC
Juventus wciąż szuka formy, podczas gdy Cagliari notuje najlepszy okres w sezonie. Sardyńczycy w ostatnich meczach z Interem i Atalantą zdobyli aż cztery punkty.
25.04 20:00
30 Minuten
Zapowiedź kolejki PGE Ekstraligi
25.04 20:30
30 Minuten
25.04 21:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan - Inter Mediolan
To mogą być wyjątkowe derby Mediolanu. Jeśli Inter pokona Milan, zapewni sobie mistrzostwo. Wizja świętowania scudetto po meczu z odwiecznym rywalem z pewnością napędzi Nerazzurrich.
25.04 22:30
30 Minuten
Ligue 1 Show
Autorzy przedstawiają skróty meczów kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej ligi francuskiej oraz bramki.
25.04 23:00
30 Minuten
25.04 23:30
30 Minuten
LaLiga Show
Wywiady z zawodnikami, ciekawostki oraz analizy spotkań hiszpańskiej LaLiga Santander. W tej lidze występują między innymi FC Barcelona z Robertem Lewandowskim w składzie i Real Madryt.
25.04 23:35
25 Minuten
LaLiga ZAP International
Magazyn poświęcony ciekawostkom związanym z hiszpańską ekstraklasą w piłce nożnej mężczyzn.
26.04 00:00
120 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Athletic Club - Granada CF
Na San Mamés przyjeżdża Granada CF, która nie zapisze tego sezonu do udanych. Ale po zwycięstwie w ostatniej kolejce wciąż jej zawodnicy mają nadzieję, że zdołają uratować byt ligowy.
26.04 02:00
60 Minuten
Z archiwum LaLiga 1 (odc. 7)
Rywalizacja w LaLiga Santander to przede wszystkim walka futbolowych gigantów - Realu Madryt z FC Barceloną, w których występowali najwięksi piłkarze świata. Liga hiszpańska to nie tylko El Clásico.
26.04 03:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A TIM: Empoli FC - SSC Napoli
W rundzie jesiennej Empoli nieoczekiwanie wywiozło z Neapolu trzy punkty, pokonując gospodarzy 1:0.
26.04 14:00
120 Minuten
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia - OGC Ni
Jesienią po wyrównanym boju minimalnie lepszy okazał się zespół z Nicei. Być może i tym razem kibiców czeka równie zacięta rywalizacja.
26.04 16:00
30 Minuten
Luis Suárez
Ajax, Liverpool, Barcelona to kluby, w których gwiazda Luisa Suáreza świeciła wielkim blaskiem.
26.04 16:30
30 Minuten
Inside Serie A
Program poświęcony jednej z najlepszych piłkarskich lig na świecie - włoskiej Serie A TIM.
26.04 17:00
30 Minuten
26.04 17:30
165 Minuten
Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - ZOOleszcz GK
W najwyższej klasie rozgrywkowej żużla w Polsce występuje osiem drużyn klubowych. Stawką jest tytuł mistrzowski. Najsłabsza ekipa spada do klasy niższej.
26.04 20:15
225 Minuten
Żużel: PGE Ekstraliga: ORLEN Oil Motor Lublin - KS Apator T
Broniący tytułu mistrzowskiego ORLEN Oil Motor Lublin podejmie aspirującą do najwyższych lokat Ebut.pl Stal Gorzów.
26.04 23:10
185 Minuten
27.04 00:00
120 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports
La Liga to rozgrywki, w których od sierpnia do maja piłkarze rywalizują w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Biorą w nich udział m.in.
27.04 02:15
45 Minuten
27.04 03:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A TIM: Frosinone Calcio - US Salernitana
Juventus FC, AC Milan, Inter Mediolan, SSC Napoli i 16 innych drużyn walczą o mistrzostwo Włoch. Rywalizacja toczy się w 38 kolejkach od sierpnia do maja.