24.09 06:00
120 Minuten
Piłka nożna: Ligue 1 McDonald's: Stade Reims - Paris Saint-
Komplet zwycięstw, 16 bramek zdobytych i 3 stracone. Tak wygląda bilans paryżan, którzy pokazują, że nie stracili wysokiej skuteczności, a nawet jeszcze ją podnieśli.
24.09 08:00
120 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Villarreal CF - FC Barcelona
FC Barcelona po pięciu spotkaniach ma w dorobku komplet punktów.
24.09 10:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: Inter Mediolan - AC Milan
Milan przegrał ostatnie sześć derbowych starć z Interem. Niewiele wskazuje, by ta zła passa miała się zakończyć, gdyż Rossoneri są obecnie pod formą.
24.09 12:00
180 Minuten
Żużel: PGE Ekstraliga: Półfinał - rewanż: ORLEN Oil Motor L
Lublinianie są w trudnym położeniu przed meczem rewanżowym.
25.09 11:00
120 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: ACF Fiorentina - SS Lazio
Rzymianie od początku sezonu punktują dość regularnie i utrzymują kontakt z czołówką ligową. Okaże się, czy na trudnym terenie we Florencji zdołają odnieść zwycięstwo.
25.09 13:00
60 Minuten
Eleven Top Goals
Magazyn prezentujący najpiękniejsze trafienia z europejskich boisk.
25.09 14:00
120 Minuten
25.09 16:00
35 Minuten
Full Impact Serie A
Program poświęcony Serie A TIM, jednej z najlepszych piłkarskich lig na świecie.
25.09 16:35
35 Minuten
Ligue 1 Show
Autorzy przedstawiają skróty meczów kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej ligi francuskiej oraz bramki.
25.09 17:10
45 Minuten
LaLiga World
Magazyn ligi hiszpańskiej, w którym prezentowane są wywiady z zawodnikami, ciekawostki historyczne oraz sylwetki piłkarzy i trenerów. W najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce nożnej mężczyzn w Hiszpanii występuje dwadzieścia klubów.
25.09 17:55
140 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Girona FC - Rayo Vallecano
Girona FC nie przegrała żadnego z pięciu ostatnich meczów z Rayo Vallecano.
25.09 20:15
25 Minuten
LaLiga ZAP International
Magazyn poświęcony ciekawostkom związanym z hiszpańską ekstraklasą w piłce nożnej mężczyzn.
25.09 20:40
20 Minuten
La Manita
"La Manita" to seria interesujących wywiadów dotyczących hiszpańskiego futbolu. Gośćmi Daniela Sobisa byli między innymi Juan Carlos Valerón, Robert Prosinečki i Juanfran.
25.09 21:00
60 Minuten
LaLiga Best 11
W programie sylwetki jedenastu wybitnych zawodników występujących w hiszpańskiej ekstraklasie w piłce nożnej mężczyzn.
25.09 22:00
60 Minuten
Serie A Enilive
Autorzy przedstawiają skróty meczów kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej ligi włoskiej oraz bramki.
25.09 23:00
120 Minuten
26.09 16:20
40 Minuten
Ligue 1 Preview
W programie zapowiedź meczów kolejki francuskiej ekstraklasy w piłce nożnej mężczyzn.
26.09 17:00
120 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: Real Madryt - Deportivo Alav
Real Madryt musi gonić Barcelonę. W pięciu ostatnich meczach z Deportivo Alavés Królewscy zdobyli siedemnaście bramek.
26.09 19:00
55 Minuten
Zapowiedź kolejki PGE Ekstraligi
26.09 19:55
135 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: RC Celta - Atlético Madryt
Atlético Madryt jedzie do Vigo z zamiarem przedłużenia serii sześciu zwycięstw w pojedynkach z Celtą. Okaże się, czy podopieczni Diega Simeonego osiągną cel.
27.09 16:10
30 Minuten
27.09 16:40
20 Minuten
27.09 17:00
120 Minuten
27.09 19:00
40 Minuten
Inside Serie A
Program poświęcony jednej z najlepszych piłkarskich lig na świecie - włoskiej Serie A TIM.
27.09 19:40
140 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: AC Milan - US Lecce
Juventus FC, AC Milan, Inter Mediolan, SSC Napoli i 16 innych drużyn walczą o mistrzostwo Włoch. Rywalizacja toczy się w 38 kolejkach od sierpnia do maja.
28.09 11:00
120 Minuten
28.09 13:00
30 Minuten
LaLiga Power
Program poświęcony zawodowej ekstraklasie piłki nożnej mężczyzn w Hiszpanii, utworzonej w 1929 roku. Autorzy omawiają między innymi mecze ostatniej kolejki i zapowiadają najbliższej oraz grę poszczególnych zawodników.
28.09 13:30
25 Minuten
Studio Serie A Enilive: Przed meczem
28.09 13:55
125 Minuten
Piłka nożna: Serie A Enilive: Udinese Calcio - Inter Mediol
28.09 19:00
55 Minuten
Studio LaLiga EA Sports: Przed meczem
W programie omówienie meczu hiszpańskiej ekstraklasy w piłce nożnej mężczyzn.
28.09 19:55
125 Minuten
Piłka nożna: LaLiga EA Sports: CA Osasuna - FC Barcelona
La Liga to rozgrywki, w których od sierpnia do maja piłkarze rywalizują w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Biorą w nich udział m.in.
28.09 22:00
15 Minuten
Studio LaLiga EA Sports: Po meczu
28.09 22:15
65 Minuten
Eleven Gol Live
Kompletny przegląd wydarzeń z ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej z wynikami wszystkich spotkań i tabelami.